Garanti ve İade Koşulları

 Aşağıda belirtilen koşullar sadece İNTERNET MAĞAZAMIZDAN yapacağınız alışverişlerde geçerlidir.

 

Sanal mağazadan satın aldığınız mücevherleri kargo firmasından teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içerisinde iade ederek ödediğiniz tutarın tamamını geri alabilirsiniz. Sipariş edilen ürün hatası müşteri kullanımından olmuşsa veya 14 günlük süre içerisinde ürün kullanılmışsa ürünün iade ve değişimi yapılmaz. Ürün iadesi şartları olarak, 6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun gereği uygulamalar esastır. Tüketici Kanunu gereği, yüzük siparişlerinde yüzük ölçüsü kişiye özel olarak hazırlandığı için 11-12-13 ve 14 ölçü dışındaki mücevherlerin iadelerinde %5 tutarında kesinti yapılarak iade alınmaktadır.

Bu hakkın kullanılabilmesi için, cayma kararının Nevzat Kuyumculuk 'a 14 günlük süre zarfında bildirilmesi gerekmektedir. Bildirim için bize iletişim numaramızdan ulaşmanız yeterlidir. İade edilecek ürün tamamen hasarsız ve kullanılmamış olmalıdır. Herhangi bir şekilde çizilmiş, hasar görmüş ya da fiziksel değişikliğe uğramış ürünler kesinlikle iade alınmaz. Ürün uzmanlarımız tarafından incelendikten sonra, iade işlemleri başlatılır. Nevzat Kuyumculuk 'tan onay alınmadan iade işlemini gerçekleştirmeniz durumunda, iade işleminiz kabul edilmeyerek gönderiniz teslim alınmayacaktır. 

İade etmek istediğiniz siparişlerinizi size gönderilen şekliyle ürün, fatura-irsaliye , sertifika ve varsa hediye ürünlerle birlikte eksiksiz olarak, size bildireceğimiz kargo gönderi koduyla göndermeniz gerekmektedir. 

İadeniz tarafımızca teslim alınıp onaylandıktan sonra 7 iş günü içerisinde para iadesi yapılacaktır. Sipariş tutarı ödediğiniz şekliyle ve kesinti olmaksızın bedeli sipariş kredi kartı kullanılarak verildiyse kredi kartına , havale / EFT yoluyla verildiyse banka hesabına iade edilir.

 

Sizlere daha iyi hizmet sunulabilmek için site çerezleri kullanmaktayız. Çerezler hakkında detaylı bilgi için Kişisel Verilerin Korunması Kanunu metnini inceleyebilirsiniz
KABUL ET
whatsapp